[rysunek] [rysunek]  
Logo Mapa

  [rysunek]  
Strona główna
Autorzy
O stronie
Regulamin
Pobór
Faq
Stratedzy
  
Aktualności
Akademia
Taktyka i strategia
Armie świata
Technika
Zbrojownia
Słynne postacie
Odznaczenia
Terroryzm
Galeria
Kantyna
Leksykon
Biblioteka
Forum dyskusyjne
Linki
 
     


Copyright © 1997 - 2002
Cybernetyczna Gildia Strategów.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
All rights reserved.
Hosting: Dualcore.pl

Sponsor:
Program do pożyczek

Blog technologiczny

O stronie

Informacje

Strona była testowana w przeglądarkach:
Internet Explorer 4.x, 5.x, 6.x oraz Netscape Navigator 4.x i 6.x
w rozdzielczościach 800x600, 1024x768 i wyższych

Zamieszczenie na stronie materiałów historyczych, a w szczególności zdjęć, plakatów oraz utworów muzycznych, nie ma na celu propagowania ideologii faszystowskiej czy też nazistowskiej.
Wszelkie opracowania wyrażają wyłącznie opinie ich autorów i ewentualna polemika powinna być skierowana do nich (oczywiście my chętnie ją opublikujemy).


Prawa autorskie

Żadna część tej strony (poszczególnych dokumentów) nie może być powielana i rozpowszechniana, w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny) włącznie z kopiowaniem, drukowaniem, fotokopiowaniem, nagrywaniem na taśmy, dyskietki, płyty CD-ROM lub przy użyciu innych systemów i środków, bez pisemnej zgody autora.
Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące w nieniejszych dokumentach są znakami towarowymi, znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm odnośnych właścicieli.

Masz prawo wykorzystać ten dokument tylko i wyłącznie do własnego użytku. Dopuszczalne jest także cytowanie niewielkich części pod warunkiem, że dołączysz informacje o autorze i miejscu gdzie ten dokument można znaleźć (http://www.strategie.com.pl/).
Na wszelkie publikacje tego dokumentu w prasie, na CD-ROMach, w intranetach, czy z wykorzystaniem innych metod MUSISZ uzyskać pisemną zgodę autora.
Lapti@strategie.com.pl


Reklama

W sprawach reklamy prosze pisać pod adres: Lapti@strategie.com.pl


Nagrody