Warning: pg_result(): Unable to jump to row 0 on PostgreSQL result index 5 in /usr/home/lapti/domains/strategie.com.pl/public_html/keywords/keywords.php on line 229 Warning: pg_result(): Unable to jump to row 0 on PostgreSQL result index 5 in /usr/home/lapti/domains/strategie.com.pl/public_html/keywords/keywords.php on line 231 Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at end of input LINE 1: ...wiadomosci) as ilosc FROM wiadomosci WHERE id_main_parenta= ^ in /usr/home/lapti/domains/strategie.com.pl/public_html/keywords/keywords.php on line 232 Warning: pg_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/lapti/domains/strategie.com.pl/public_html/keywords/keywords.php on line 233 Astra .44 Magnum - Cybernetyczna Gildia Strategów
[rysunek] [rysunek]  
Logo Mapa

  [rysunek]  
Strona główna
Autorzy
O stronie
Regulamin
Pobór
Faq
Stratedzy
  
Aktualności
Akademia
Taktyka i strategia
Armie świata
Technika
Zbrojownia
Słynne postacie
Odznaczenia
Terroryzm
Galeria
Kantyna
Leksykon
Biblioteka
Forum dyskusyjne
Linki
 
     
Copyright © 1997 - 2002
Cybernetyczna Gildia Strategów.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
All rights reserved.
Hosting: Dualcore.pl

Sponsor:
Program do pożyczek

Blog technologiczny

Zbrojownia

Rewolwer Astra .44 Magnum

Autor: AleX

Astra .44 Magnum Zakłady Astra Unceta posiadają długą tradycję w produkcji pistoletów samopowtarzalnych, lecz aż do 1958 roku nie produkowały rewolwerów. Zanim zdecydowano się, żeby rozpocząć produkcję .357 Magnum. W modelu opisanym poniżej został osiągnięty kres możliwości, jeśli chodzi o kaliber rewolwerów, choć produkuje się go również z lufami kalibru .41 Magnum, .45 Colt oraz .45 ACP.

Jego szkielet o nowej konstrukcji jest duży, w ogólnym zarysie przypominający rozwiązania stosowane w konstrukcjach Smith & Wesson; rozładownik zabudowany, z lewej strony szkieletu naciskany do przodu zatrzask zwalniania bębenka oraz mechanizm spustowy podwójnego działania. Trochę za duży chwyt jest raczej konieczny przy amunicji tak dużej mocy, by celność i stabilność rewolweru była dobra.

Muszka zamontowana jest na końcu lufy, celownik zaś ze szczerbinką z nastawą na odległość i kierunek. Nakładki na chwyt wykonane z orzecha włoskiego i powierzchnie metalowe o głębokim, niebieskim kolorze wyglądają naprawdę imponująco, a standard wykończenia jest wysoki.

  • Rodzaj broni: Sześciostrzałowy rewolwer, mechanizm spustowy podwójnego działania, szkielet niełamany
  • Dostawca: Astra, Unceta y Cia, Guernica, Hiszpania
  • Kaliber: .44 Magnum
  • Długość lufy: 150 mm (5,93 cala)
  • Masa (z nie załadowanym magazynkiem): 1275 g (45 uncji)